O firmie

Nasz sklep powstał z myślą o takich osobach jak my, czyli tych, którzy chcą lub muszą odżywiać się zdrowo, a zakup produktów z certyfikatami bio/ eko jest dla nich czymś oczywistym lub wręcz koniecznym. Również dla tych, którzy borykają się z alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi – dobrze wiemy jak trudno bywa znalezienie w jednym sklepie takich produktów, które nam nie zaszkodzą. Chcieliśmy też stworzyć miejsce dla osób, którym zależy na ekologii i którym bliska jest idea zero waste.

Staramy się bardzo rozsądnie podchodzić do produkowania śmieci, dlatego pakując paczki do wysyłki staramy się wykorzystać jak najwięcej materiałów z recyklingu oraz unikamy foliowych wypełniaczy.

Co nas wyróżnia?

Szybko i wygodnie

Umożliwiamy zakupy według diety, aby nasi klienci mogli szybko znaleźć to, czego potrzebują. Choć oczywiście zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Wiedza to potęga

Na naszym blogu publikujemy artykuły dotyczące zdrowego odżywiania się i stylu życia, których autorami są profesjonaliści. Regularnie też dodajemy porady jak być bardziej eko i zero waste.

Rabaty dla stałych klientów

Zarejestruj się w naszym sklepie, aby otrzymywać atrakcyjne rabaty!

Mniej plastiku

Staramy się wybierać takie produkty, których opakowania mają jak najmniej plastiku. Nasze paczki pakujemy wykorzystując materiały z recyklingu oraz takie, które nie szkodzą środowisku. Jeśli znajdziesz w paczce od nas folię, oznacza to, że wykorzystaliśmy ponownie materiał, który sami wcześniej otrzymaliśmy. Zamiast wyrzucić, wykorzystaliśmy ją jeszcze raz.

Pomagaj z nami

Część zysków przekazujemy dla Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt – Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego. Kupując u nas wspomagasz futrzaki w potrzebie!

Nasza działalność

Chcemy wspierać lokalnych, polskich producentów i właśnie ich wyroby przeważają w naszej ofercie.

Uważamy też, że bycie ‘eko’ to również dbanie o faunę i florę. My postanowiliśmy szczególnie wspierać Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt- Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego, które dzielnie dba o dobro futrzaków.
Kupując u nas i Ty im pomagasz! Przekazujemy część zysków ze sprzedaży na cele statutowe Stowarzyszenia, czyli m. in. przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa wobec
zwierząt. Działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, ich
poszanowania, objęcia ochroną i otoczenia opieką.
Dołącz do nas!

Kategorie

Zakupy według diety

Opinie naszych klientów

Co o nas piszą.